Volzet

Fotoreis Nationale Parken van de USA

Ervaar het historische westen van de Verenigde Staten. Rij een deel van Route 66, dé Mother Road, en dompel je onder in een filmverleden, neon-verlichting, urbex en het klassieke Amerika.

Vertrek
27 mrt 2027
Thuiskomst
9 apr 2027
Type reis
Fotografie groepsreizen
Reistijd
13 dagen
Max deelnemers
6
Voertaal
Nederlands

Deze reis slingert zich als een lint door de meest fotogenieke landschappen van het Amerikaanse zuidwesten — van de surrealistische rotsformaties in Utah, tot de majestueuze canyons van Arizona, en eindigend aan de glinsterende kustlijn van Californië. Elke stop ademt authenticiteit en nodigt uit tot verstilling… en het perfecte shot. De woestijnvlakten, natuurlijke bogen en imposante kliffen die zich door miljoenen jaren hebben gevormd, zijn een droom voor fotografen. De overgang van stoffige trail tot nevelige bergpassen maakt elke dag anders — en elke compositie uniek. Deze roadtrip is geen gewone vakantie, maar een verhaal dat je zelf gaat vastleggen.

 

→ DE PRIJS VAN DEZE REIS IS INDICATIEF EN ZAL MOGELIJKS NOG 5% WIJZIGEN. HET BETALINGSPLAN VAN DEZE REIS IS GEWIJZIGD. 10% BIJ AANVANG, 20% 1 JAAR VOOR VERTREK EN HET SALDO 42 DAGEN VOOR VERTREK.

 

De prospectie gebeurt in ’26, de reis in ’27

Op dit moment zijn we volop bezig met de pre-prospectie: het zorgvuldig samenstellen van de route, het selecteren van verborgen parels, en het afstemmen van fotomomenten die deze reis onvergetelijk maken. In april 2026 gaat Jeffrey zelf alle locaties gaan opzoeken en selecteert deze, die de mooiste plaatsjes garanderen.

Wil jij als eerste de kans krijgen om mee te reizen?

Tijdens de Route 66-reis raakten heel wat deelnemers zó begeesterd door het Amerikaanse landschap, dat ze zich meteen een volgende droomtrip voorstelden. Zó sterk was de indruk, dat velen zich op voorhand al een plaats wilden verzekeren op deze nieuwe, iconische route door de nationale parken van het Zuidwesten.

En toen het gerucht over deze reis zich verspreidde — eerst fluisterend in de wandelgangen, later luider in gesprekken — bleven de vragen komen: “Kunnen we al inschrijven?” “Bestaat er al een lijst?”

Het antwoord is: ja, dat kan nu. De prospectie loopt nog, maar wie er als eerste bij wil zijn, kan zich hier vrijblijvend voorinschrijven. Zo ben jij als eerste op de hoogte van het programma én krijg je voorrang bij de effectieve inschrijving.

🎒 Voorinschrijving geopend — beleef het Amerikaanse Westen vanop de eerste rij

Wat maakt deze fotoreis naar de USA zo bijzonder?

  • Iconische Nationale Parken van Amerika
  • Onder begeleiding van topfotograaf Jeffrey Van Daele
  • unieke reis met focus op landschappen en de pure States
Fotografie
Fotografie groepsreizen
Reisfotografie

Maak kennis met je reisbegeleider

Na twee jaar met hart en ziel Route 66-reizen te begeleiden, groeide bij de deelnemers iets bijzonders. De voorproefjes van Canyon, Monument Valley & Joshua Tree NP smaakten naar meer. Zo ontstond het idee voor deze nieuwe reis — niet als marketingplan, maar uit oprechte vraag van reizigers die er geen genoeg van kregen.

Begeleid door

Jeffrey Van Daele

Is deze fotografiereis naar de VS iets voor jou?

  • Je bent een persoon die geïnteresseerd is in landschaps- en reisfotografie, en je hebt een passie voor het vastleggen van unieke en iconische plekken.
  • Je bent een liefhebber van de Amerikaanse geschiedenis en cultuur.
  • Je bent iemand die graag fotografeert in diverse omgevingen, variërend van urbex tot natuurlijke schoonheid, en je staat open voor nieuwe ervaringen en ontmoetingen.
Vereiste voorkennis
Geen Veel
Comfort
Basis Luxe
Conditie
Basis Sportief
Fotografiegehalte
Natuurgehalte
Geïnteresseerd? We houden je op de hoogte
Wat ga je zoal zien, doen en beleven?

Ontdek het reisprogramma

Het reisprogramma is flexibel en afhankelijk van transport (vluchturen, treinuren, ...), het weer, lokale omstandigheden en waarnemingen.
27/03
Brussel/Amsterdam - Las Vegas

We reizen van Amsterdam of Brussel en komen aan in Las Vegas.

28/03 - 07/04
Utah - Arizona

We brengen de verschillende iconische Nat. Parken van het Amerikaanse Westen in beeld.

08/04
We vliegen terug vanuit San Francisco
09/04
Aankomst thuis

Accommodatie, transport en vluchten

Tijdens deze reis overnacht je in hotels van bovengemiddelde kwaliteit.

De verplaatsingen gebeuren in comfortabele voertuigen. Weet dat de kwaliteit van de wegen gedurende deze reis erg goed is, en we dus geen lastige ritten verwachten. Toch moet gezegd worden dat deze reis in roadtrip formaat uitgevoerd wordt, en we dus niet geheel onder enkele lange ritten uit kunnen. Deze horen bij de reis en brengen je door verschillende interessante landschappen. Een must dus, en wij zijn overtuigd dat het de reis ten goede komt.

We vliegen op Las Vegas en reizen terug vanuit San Francisco. De vluchten kunnen via STARLING gereserveerd worden of kunnen op eigen initiatief geboekt worden. Wij zullen bij gegarandeerd vertrek elke deelnemer contacteren en de verschillende opties voorstellen. We schatten in dat de vluchten schommelen rond de 1000 euro per persoon.

Klimaat en kledij

We reizen door de southwest van de USA. Het is hier warm, maar in april (nog) niet verschrikkelijk heet. Noteer ook dat we hier in een continentaal klimaat zitten, dit betekent dat het ’s nachts best wel kan afkoelen.

Neem dus een waaier aan kledingsmogelijkheden mee, maar besef dat je tijdens het merendeel van de reis best je aan aangename temperaturen kan verwachten, die vlot tussen de 20 en 25 graden liggen.

Fotografie

Niet enkel de beste locaties vind Jeffrey belangrijk, maar hij heeft ook duizenden foto’s bekeken en ervaren om de juiste look and feel voor deze foto’s te vinden.

Interesselijst

Helaas, deze reis is volzet

Wil je volgende keer graag mee? Laat dan je e-mailadres achter en meld je aan op de interesselijst. We sturen je als eerste een mailtje op het moment dat we dezelfde (of een heel gelijkaardige) reis organiseren.

Lees hier onze tips en avonturen op de blog.