Een van de meest verfilmde steden ter wereld ontdekken in het kielzog van een gevierd stadsfotograaf, mét je eigen camera in de hand? Yes, you can! We fotograferen legendarische iconen én minder bekende, maar net zo interessante, aspecten van de stad.
Een van de meest verfilmde steden ter wereld ontdekken in het kielzog van een gevierd stadsfotograaf, met je eigen camera in de hand? Yes, you can! New York, the city that never sleeps, een topstad vol diversiteit, waar dag- en kunstlicht naadloos in elkaar overgaan, waar je op elke straathoek en in elk detail een mogelijkheid ziet om te fotograferen. Tijdens deze fotografiereis naar New York gaan we op pad om de legendarische iconen van the Big Apple op een unieke manier vast te leggen. En om minder bekende, maar net zo interessante, aspecten van de stad op beeld te zetten.
→ BETALINGSPLAN:
Doordat deze stad op fotografievlak zoveel te bieden heeft, is deze fotografiereis naar New York geschikt voor iedereen: van beginnend fotograaf tot ervaren rot in het vak. We houden de groep bewust klein, zodat iedereen ruim de kans krijgt om vragen te stellen aan de gids.
We wagen ons aan een breed gamma fototechnieken: straatfotografie, architectuurfotografie, avond- en nachtfotografie, fotografie met lange sluitertijden,… Op elke locatie nemen we onze tijd om te oefenen en te experimenteren. De gids voorziet ook momenten om stil te staan bij de eerder genomen foto’s en om tips en advies uit te wisselen. Bovenal is het dé gelegenheid om deze uitzonderlijke stad met al je zintuigen in je op te nemen en met volle teugen te genieten.

Thierry Vanhuysse kent New York op z’n duimpje en loodst je naar de beste fotografielocaties (én eetadresjes ;)). Via het gebruik van speciale technieken om ‘gewone’ zaken op een bijzondere manier vast te leggen, zal je naar huis gaan met prachtige beelden. “Mijn passie voor stadsfotografie is enorm en ik wil die graag aan de mensen doorgeven. Het ervaren van ‘rust’ middenin een stad als New York is een uitdaging, maar perfect mogelijk. Ik wil de mensen de stad leren voelen om ze daarna in beeld te brengen.” Who’s in?
Begeleid door
Aankomst in New York + eerste avondsessie fotografie.
De vlucht is niet inbegrepen in de prijs.
We verkennen Manhattan en fotograferen enkele gekende en minder gekende trekpleisters.
Tijdens zonsondergang fotograferen we de skyline vanop een mooie locatie.
Na zonsondergang experimenten we met straat- en nachtfotografie.
We leggen zonsopgang vast vanop een mooie locatie. We fotograferen van bovenop de High Line, een park op een oude treinbedding. Ook Grand Central Station staat op het programma.
’s Avonds wagen we ons aan een tweede zonsondergang vanop een mooie locatie. Opnieuw duiken we de straten in voor nachtfotografie.
We trekken naar Brooklyn om er de wijk Bushwick te ontdekken.
Daarna is de buurt van het gekende driehoekige Flatiron Building aan de beurt.
Bij zonsondergang fotograferen we de skyline.
Je hebt de keuze om vandaag deels vrij in te vullen of je verkent met Thierry de straten van New York.
Thierry maakt vandaag tijd om jouw foto’s te bekijken en samen te bespreken.
’s Avonds gaan we opnieuw voor straat- en nachtfotografie.
Bij zonsopgang staan we paraat in de buurt van de iconische Brooklyn Bridge. Later staan nog Central Park en de nieuwe WTC toren (die sinds mei 2016 geopend is) op het programma. We gaan er helemaal tot de 103de verdieping om te fotograferen.
Na zonsondergang laat de nachtelijke stad zich opnieuw graag op de gevoelige plaat vastleggen.
Vandaag bespreken we de foto’s, gaan we naar Coney Island en nemen we de lift tot helemaal bovenaan Top of the Rock of het Empire State Building.
Met een laatste sessie straat- en nachtfotografie nemen we afscheid van the Big Apple.
Tot ziens, New York, je was legendarisch!
De vlucht is niet inbegrepen in de prijs.